UA-73432292-1

با تمیز کردن نازل (  eCleaning esun ) فیلامنت تمیز کننده به شما امکان می دهد چاپ های دقیق و عاری از مشکلات رنگ و جریان تولید کنید در واقع ، تمام ذرات باقیمانده را که ممکن است نازل را مسدود کند یا بر چاپ های بعدی ،تاثیر بگذارد ، از بین می برد به عنوان یک ابزار نگهداری ، به شما کمک می کند تا عمر اکسترودر را افزایش دهید این فیلامنت نیمه شفاف 100 گرمی با قطر 1.75mm است و برای استفاده از 50 تا 200 میلی متر چاپ آن را در همان دمای آخرین فیلامنت استفاده شده آغاز کنید سپس به دمای چاپ فیلامنت بعدی بروید فیلامنت تمیز کننده eCleaning  را می توان در محدوده دمایی که از 160 تا 300 درجه سانتی گراد است چاپ کرد این فیلامنت تمیز کننده است و نمی توان به عنوان یک ماده مستقل مورد استفاده قرار گیرد .

این فیلامنت تمیز کننده eSUN یک ترکیب پاک کننده ترموپلاستیک است که برای استفاده در همه چاپگرهای سه بعدی امن است. اکسترودر خود را پاک کرده و مواد باقیمانده را برای حفظ چاپگر سه بعدی خود حذف کنید. فیلامنت تمیز کننده به ویژه هنگام تغییر از فیلامنت با درجه حرارت بالا (مانند نایلون ، پلی کربنات و غیره) به فیلامنت با درجه حرارت پایین (مانند PLA) یا تغییر از فیلامنت رنگی تیره به فیلامنتی  با رنگ روشن ، بسیار مفید است.

همچنین پاک سازی اکسترودر پس از استفاده از مواد کامپوزیت (مانند چوب) برای از بین بردن ذرات باقیمانده بسیار مفید است. همچنین استفاده از فیلامنت تمیز کردن قبل و بعد از چاپ خوب است که هنگام خاموش و خنک شدن چاپگر ، هیچ ماده باقیمانده در داخل سخت نشود. فیلامنت تمیز کننده برای ایجاد هرگونه اشیای سه بعدی طراحی نشده است ، فقط برای استفاده به عنوان ابزاری برای نگهداری چاپگر سه بعدی شما طراحی شده است.

فیلامنت تمیز کننده در بسته های 100 گرمی عرضه می شود ، اما آنچه شما نیاز دارید هر بار حدود یک قطعه 100 تا 200 میلی متر است. بنابراین هر سیم پیچ تقریباً برای 150 تا 300 استفاده شما دوام می آورد می تواند برای تمیز کردن بین 150 درجه سانتیگراد تا 320 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار گیرد ، به این معنی که شما می توانید اکسترودر را از هر نوع فیلامنت / ماده ای که در آن محدوده دما باشد پاک کنید.

ماده: eClean 

رنگ: طبیعی

تلرانس:  0.03 mm  

وزن خالص:  ( 100 گرم )

قطر: mm 1.75

دمای چاپ: 300-160 درجه سانتی گراد

این فیلامنت برای رفع انسداد نازل و تمیز کردن نازل مناسب می باشد.


نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فیلامنت تمیز کننده نازل eClean طبیعی 1.75mm مارک eSun

  • مدل کالا: eSun eClean 3D Printer 1.75 Filament
  • موجودی: 4
  • 217,998 تومان


برچسب ها: Filament, فیلامنت, فلامنت, فیلامنت تمیز کننده،فیلامنت های خاص