UA-73432292-1

اکسترودر پرینتر سه بعدی یکی از مهم­ترین اجزاء به کار رفته در این وسیله شگفت انگیز است. وظیفه این جزء ارسال مقدار مناسب فیلامنت به هات اند (hot end)، به منظور ذوب و سپس بیرون آمدن از آن به صورت لایه های نازک جهت ساخت قطعه مورد نظر است. درحالیکه اکسترودر و هات اند بسیاری از مواقع با هم اشتباه گرفته می شوند، باید توجه داشت که عملکرد و وظایف این دو با هم کاملا متفاوت است. از اکسترودر معمولا به عنوان "cold end" نیز اسم برده می شود. زیرا فیلامنت هنگام ورود به اکسترودر تا رسیدن به هات اند سرد است. ماشین های اکسترودر با کاربردهای متنوع بطور گسترده در صنعت لاستیک و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در خط تولید، ماشین‌های اکسترودر برای شکل دهی اولیه لاستیک و پلاستیک جهت عملیات بعدی و نیز برای شکل دادن به محصولات نهائی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی - 3D Printer MK8 Extruder در پرینتر‌های Makerbot، پروسا (Reprap Prusa i3) و یا ماشین‌های DIY کاربرد دارد. از مهمترین قابلیت‌های این محصول می‌توان به پشتیبانی از استپر موتورها مانند نما 17 (NEMA17) با گشتاور بالا اشاره کرد و همین‌طور استفاده در پروژه‌های DIY موجب شده این اکسترودر محبوبیت بالایی در بین کاربران داشته باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی با کیت تمام آلومینیومی

  • مدل کالا: MK8
  • موجودی: 1
  • 585,000 تومان


کالاهای مرتبط

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی با قدرت اکسترود بالا

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی با قدرت اکسترود بالا

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی با قدرت اکسترود بالا  (MK8 Extruder):اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی قابلیت پشتیبانی از استپر موتور NEMA 17 با گشتاور بال..

650,000 تومان

اکسترودر دو نازله پرینتر سه بعدی AHIRO

اکسترودر دو نازله پرینتر سه بعدی AHIRO

اکسترودر دو نازل پرینت سه بعدی:دارا بودن دو نازل، استفاده از آلومینیوم مرغوب و داشتن دقت بالا بخشی از قابلیت های این اکسترودر میباشد که موجب شده بتوان..

522,600 تومان

اکسترودر دو نازله پرینتر سه بعدی

اکسترودر دو نازله پرینتر سه بعدی

اکسترودر یکی از اصلی ترین بخش های یک پرینتر سه بعدی با تکنولوژی اف دی ام (FDM) است اساسی ترین اصول چاپ سه بعدی در این تکنولوژی یکنواختی دقیق در خروج م..

1,300,000 تومان

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی قابلیت پشتیبانی از استپر موتور NEMA 17 را دارا میباشد. اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی (3D printer MK8 Extruder) در پرینترهای ..

499,000 تومان

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی  با کیت  تمام آلومینیومی

اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی با کیت تمام آلومینیومی

اکسترودر پرینتر سه بعدی یکی از مهم­ترین اجزاء به کار رفته در این وسیله شگفت انگیز است. وظیفه این جزء ارسال مقدار مناسب فیلامنت به هات اند (hot end..

585,000 تومان

نگهدارنده نازل دوبل اکسترودر MK8

نگهدارنده نازل دوبل اکسترودر MK8

یکی از مشکلات اسمبل کردن اکسترودرهای دو نازله میزان کردن سطح دو نازل نسبت به هیت بد پرینتر سه بعدی می باشد. با این قطعه شما به راحتی می توانید این مشک..

54,600 تومان

برچسب ها: اکسترودر MK8 پرینتر سه بعدی, قطعات مکانیکی پرینتر سه بعدی