فیلامنت +ABS پلاس سفید یخچالی ایسان eSUN 1.75mm

  • تولید کننده: ایسان eSun 3D Filament
  • کد محصول: ABS+COLD White 1.75mm paper roll
  • موجودی: 2
  • بازدید: 15284
  • قیمت : 970,000 تومان

فیلامنت سفید یخچالی  ABS+ eSUN یک ماده پرینت سه بعدی است که توسط شرکت چینی eSUN تولید شده است. این یک پلیمر مبتنی بر روغن و قوی با چقرمگی خوب، مقاومت در برابر دمای بالا و استحکام ضربه بالا است. نفوذناپذیر و مقاوم، eSUN ABS یک پلیمر ترموپلاستیک ارزان قیمت است که خروجی هایی با کیفیت بالا ارائه می دهد. عملکرد و قابلیت اطمینان پایدار را ارائه می دهد. سطوح صاف و مقاوم در برابر خش را با روکش مشکی کمی مات تولید می کند به دلیل دمای ذوب بالا، برای نتایج بی عیب و نقص نیاز به بستر گرم دارد. برای چاپ بر روی محبوب ترین پرینترهای سه بعدی FDM بهینه شده است. می توان از آن برای ایجاد اشیاء بادوام از جمله قطعات خودرو، ابزار، ابزار، نمونه های اولیه کاربردی و موارد دیگر استفاده کرد. محصولات نهایی را می توان با استفاده از استون مونتاژ یا پس از پردازش کرد فیلامنت +ABS سفید یخچالی eSUN ایسان دارای شکل گرد کامل و قطر یکنواخت 1.75 میلی متر است

+ABS یک فرمول فیلامنتی است که با هدف رفع بسیاری از مشکلات رایجی که سازندگان هنگام چاپ با ABS استاندارد با آن مواجه می شوند طراحی شده است. در حالی که معمولاً به بسترها و اکسترودرهای با دمای بالاتر نیاز دارد، چاپ آن با یک فیلامنت استاندارد PLA دشوارتر نیست. همچنین نسبت به دما واکنش خوبی نشان می دهد و کمتر در معرض تاب خوردن ناشی از اختلاف دمای محیطی است - به این معنی که نیازی به پوشاندن فن ها یا اضافه کردن وسایل اضافی مانند سایر رشته ها نیست.

ABS Plus بر اساس ABS بهبود یافته و ارتقا یافته است، ترک خوردگی و تاب برداشتن هنگام چاپ اقلام با اندازه بزرگ به طور قابل توجهی بهبود یافته است. دارای استحکام بالا، چقرمگی بهتر، مقاومت ضربه ای عالی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر خزش است.

فیلامنت قوی و بادوام+ABS یک ترموپلاستیک مهندسی است که به طور گسترده در چاپ قطعات با نیازهای بالاتر برای مقاومت در برابر حرارت استفاده می شود، مانند قطعات ماشین آلات صنعتی، ماشین آلات مدل، لوازم الکترونیکی و ابزار دقیق.

مزایای ABS +

eSUN ABS + ترکیبی از ABS معمولی  است که با افزودنی های اضافی به مواد استحکام بیشتری می بخشد. در حالی که کار با ABS معمولی ممکن است دشوار باشد، بسیاری از سازندگان دریافتند+ ABS هرچند کمی گرانتر، سرمایه گذاری ارزشمندتری برای پرینت  است.

+ABS در مقایسه با  ABS معمولی  بسیار کمتر تاب می‌خورد و چسبندگی لایه اول بسیار بیشتر است. این به طور مستقیم به ساختارهای سفت تر و مشخص تر تبدیل می شود، زیرا مواد شکل خود را در طول فرآیند چاپ بهتر حفظ می کنند. برای پل‌ها و برآمدگی‌ها  که اغلب بعد از چسبندگی لایه اول پیچیده‌ترین جنبه بعدی هستند + ABS  به طور قابل ملاحظه‌ای نسبت به شرایط دمایی خاص ملایم‌تر است و در عین حال چسبندگی لایه بهتری را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود تاب یا خمش کمتری در حین چاپ، حتی در ساختارهای بلند، نازک یا پیچیده، کمتر شود.

یکی دیگر از مزایای کلیدی که سازندگان حرفه ای و مبتدی در مورد+ ABS به آن اشاره کرده اند این است که روکش بسیار منحصر به فرد و زیبایی ارائه می دهد که اغلب با ظاهر نایلونی صاف مقایسه می شود. نسبت به ABS معمولی مات کمتری دارد و هنگامی که صیقل داده شود می تواند نسبتا شفاف شود. این مزایای خارق العاده، و همچنین استحکام و انعطاف پذیری بهبود یافته، چیزی است که فیلامنت +ABS را به سرمایه گذاری خوبی برای همه سازندگان سه بعدی تبدیل می کند.


مزیت فیلامنت ABS:
معایب فیلامنت ABS:

- استحکام، سختی و دوام بالا

- ظاهر خوب قطعه چاپ شده

- قابلیت پولیشکاری

- دوام طولانی مدت

- مناسب برای قطعاتی که در معرض استهلاک و فشار هستند

-عدم امکان بازیافت

- بوی نامطبوع و سمی حین چاپ

- نیاز حتمی به بستر گرم شونده

- به دمای بالایی برای رسیدن به نقطع ی ذوب نیاز دارد

ماده: ABS+ESUN

رنگ: سفید

تلرانس: 0.05 میلی متر 

وزن خالص: 1 کیلوگرم

قطر: 1.75 میلی متر  

دمای چاپ: 260-220 درجه سانتی گراد

بهترین دمای پرینت 245 درجه سانتی گراد

 


  فیلامنت ABS+ESUN شکل بهبود یافته ی فیلامنت ABS می باشد که مشکلاتی نظیر ترک و تاب برداشتن به هنگام چاپ قطعات بزرگ به طور چشمگیری بهبود یافته است فیلامنت + ABS دارای استحکام و

سختی و مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت می باشد .فیلامنت + ABSدارای حداقل تلرانس و اختمال تاب برداشتن بسیار پایین بوده که موجب استحکام و ثبات بالای قطعات پرینتی می شود. فیلامنت + ABS

موجب مسدود شدن  نازل نمی شود همچنین لایه ها را به خوبی پر میکند لذا سطوح قطعات پرینتی بسیار صاف و یکدست است  . رشته فیلامنت در تمام طولش کاملا گرد بوده و تلرانس بالایی دارد.

فیلامنت + ABS بخوبی ذوب می شودو مشکلی نظیر مسدود شدن اکسترودرو یا نازل ایجاد نمی کند . فیلامنت + ABS یه ترموپلاستیک مهندسی می باشد که بسیار مقاوم و پایدار است لذا برای چاپ قطعاتی

که در معرض گرما مورد استفاده اند (مثل قطعات ماشین های صنعتی ،ماشین آلات مدل ،وسیله های برقی و ...) بسیار مناسب می باشد


مشخصات فیلامنت + ABS

قابلیت ذوب خوب و پرینت بسیار منظم و صاف

استحکام و سختی بالا و مقاومت در برابر تراشکاری

مناسب برای پرینت قطعات با کنج بزرگ و مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی دارای قابلیت رنگ پذیری سطح

پارامترهای پرینت با فیلامنت + ABS

دمای پرینت 220-260 درجه سانتی گراد

دمای بد : 100-110 درجه سانتی گراد

سرعت خروج فیلامنت 30 تا 90 میلی متر در ثانیه

دقت ابعادی : 0.05 میلی متر (تلرانس )

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات مرتبط

برچسب ها: Filament, فیلامنت, فیلامنت +ABS پلاس سفید یخچالی ایسان eSUN 1.75mm

بالا