UA-73432292-1

کیفیت معمولی

بلبرینگ خطی 8- (LM8UU)

بلبرینگ خطی  یا بال بوشینگ زمانی مورد نیاز می شود که قرار است شفت تبدیل به میله ی  راهنما شده  حرکت خطی را به صورت رفت و برگشت انجام دهد شاید پر کاربرد ترین قطعه در ماشین سازی یاتاقان ها باشند. یاتاقان های ضد اصطکاک یا همان بلبرینگ ها در این میان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند اما در میان یاتاقان ها گونه ایی کاربردی وجود دارد که در عامه بلبرینگ شناخته نمی شود.

این گونه از بلبرینگ ها, بلبرینگ های خطی هستند. همان گونه که مستحضرید بلبرینگ ها و رول بیرینگ ها حرکت دورانی شافت را تضمین می کنند اما زمانی که نیاز به یک حرکت رفت و برگشتی هستیم چکار باید کرد؟
زمانی که نیاز به یک حرکت رفت و برگشتی داریم باید یک یاتاقان داشته باشیم. چرا که برای تضمین حرکت و عدم خیز قطعات نیاز است از یک تکیه گاه استفاده شود. حال ممکن است این تکیه گاه یک یاتاقان از نوع لغزشی باشد مانند سیلندر و پیستون و یا میز دستگاه تراش, و یا از نوع بلبرینگ باشد؟
آری بسته به مقدار نیروها و سرعت بین باید بین یاتاقان لغزشی و بلبرینگ یکی را انتخاب نمود و آنگاه که بلبرینگ ها نیاز هستند چه باید کرد؟
در این هنگام بلبرینگ های خطی پا در عرصه ی صنعت می گذارند. بلبرینگ های خطی در واقع بوش هایی هستند که در آن ساچمه تعبیه شده است. این ساچمه ها در مسیری گردش می کنند و امکان حرکت خطی را به شافت می دهند.بلبرینگ خطی یا بال بوشینگ  نوعی بلبرینگ است که برای ایجاد حرکت خطی مورد استفاده قرار می گیرد از بلبرینگ های خطی به طور گسترده در دستگاههای ابزار دقیق ، دستگاههای اندازه گیری ، ماشین های حفاری  چند محوره ، ماشین آلات چاپ و بسته بندی و دستگاههای برش و پرینترهای سه بعدی و همچنین CNC استفاده می شود


مشخصات فنی بلبرینگ خطی LM8UU:

مدل : LM8UU-8 linear bearings

قطر داخلی : 8mm

قطر بیرونی :15mm

ارتفاع :24mm

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بلبرینگ خطی 8- LM8UU

  • مدل کالا: LM8UU
  • موجودی: 73
  • 14,800 تومان


برچسب ها: بلبرینگ, بلبرینگ خطی, بلبرینگ خطی8, انواع بلبرینگ, بلبرینگ خطی مرغوب, lm8uu, بلبرینگ خطی بلند, بلبرینگ خطی دراز, lml8uu